Tel: +90 (312) 366 71 60Fax: +90 (312) 366 70 07E-Mail: dekoton@dekoton.com.tr

Dekoton AŞ 1994 yılında dekoratif beton elemanları üretimi ve uygulaması alanlarında faaliyetine başlamıştır.  Geçen süre içerisinde piyasada " Baskı Beton " veya " Damga Beton " şeklinde anılan beton yüzeyine renk ve desen verme işlerini ülkemizde İLK yapan firma Dekoton AŞ'dir. Amerikan Coloration firması ile know how yöntemiyle Türkiye'ye ithal edilen üretim ve uygulama esaslarıyla bir çok başarılı projede firmamız ürünleri kullanılmıştır. 


2011 yılında firmamız yalnızca dekoratif beton elemanları başlığında kalmayıp yeni yatırımlar yaparak inşaat sektörünün ihtiyacı olan malzemeleri üretmeye ve sizlere sunmaya başlamıştır. Bu ürünlerden çelik beton lifleri diye anılan DEKOMIX kullanım alanı oldukça geniş yenilikçi, ekonomik ve pratik bir üründür. Yine 2011 yılında özel agregalarla ürettiğimiz dekoratif beton barbeküleride hizmete sunduk. Portatif ve yerinde monte edilebilen pratik, hafif  ve dayanıklı übu ürünleri DEKOTON farkı ile beğenilerinize sunduk. 


2013 yılında ise demir bağlama makinaları ile inşaat sektörünün önemli bir aşaması olan donatı konusunda standartlaşma ve işçiliğin ekonomik hale getirilmesi konularında önemli bir adım atılmıştır. Yeni ürünümüz " Beton Parke Boyası " ile Beton parke, bordür ve bims gibi üretim yapan firmalarımıza en ekonomik renklendirici ürünlerin üretimi ve satışına başlamış bulunmaktayız. DEKOTON AŞ lokomotif sektörümüz inşaat sektörünün ihtiyaçları ve ekonomikleştirilmesi yönünde yeni ürünlerini bünyesine katmaya devam edecektir. 


Hedefimiz siz değerli müşterilerimizin işlerinizi daha ekonomik, daha kolay ve daha kaliteli yapabilmenize yardımcı olabilmektir.

COPYRIGHT
ADRES
   İstanbul Yolu 23. Km
SUSUZKÖY - ANKARA


                Designed By Yunus Emre MERAL
TAKİP ET