Tel: +90 (312) 366 71 60Fax: +90 (312) 366 70 07E-Mail: dekoton@dekoton.com.tr
DEKORATİF YÜZEY KAPLAMA
    DEKOSET

     DEKOTON dekoratif beton yüzey kaplama tekniklerinden birisi olan DEKOSET antik görünümlü dekoratif baskı beton uygulamasıdır. Uygulama sırasında kullanılan malzemeler Renkli Sertleştirici Toz, Baskı Ayırıcı Toz ve Beton verniğidir.

    DEKOPRES

     DEKOPRES baskı beton uygulaması temiz yüzey görünümlü derin derzli dekoratif beton uygulamasıdır.Kullanılan malzemeler ve uygulama şekli dekoset uygulaması ile hemen hemen aynıdır. Dekoset uygulamasında görülen antik etki dekopres beton uygulamasında yoktur.

    DEKOTEX

     Dekotex dekoratif beton yüzey kaplama tekniği diğer dekoton yüzey kaplama tekniklerinden (dekoset ve dekopres) hem uygulama hem de görünüm olarak oldukça farklıdır. Dekotex uygulaması diğer uygulamaların aksine yerinde dökülmüş prizini almamış beton üzerine değil prizini tamamlamış eski veya yeni beton satıhlar üzerine uygulanır.

ENDÜSTRİYEL ZEMİN KAPLAMA
    DEKOREST

     Deko-rest serisi ürünler aşınma dayanımı yüksek beton yüzeyler elde etmek için plastik kıvamda betona uygulanan mikronize toz karışımlardır. Deko-rest ürünleri ile beton zeminlerde fiziksel ve kimyasal etkilere karşı da bir direnç sağlanır.

COPYRIGHT
ADRES
   İstanbul Yolu 23. Km
SUSUZKÖY - ANKARA


Designed By Yunus Emre MERAL
TAKİP ET